Aktualności

I Bieg Arasmusa

I Bieg Arasmusa za nami, nadszedł, więc czas na gratulacje i podziękowania.


W pierwszej kolejności gratulujemy przede wszystkim zwycięzcom biegu, jak również wszystkim, którzy nie zajęli czołowych miejsc, ale odważyli się zmierzyć z tym dystansem. BRAWO!!!

                             
                                       fot. Bartosz Cirocki                                                     fot. Bartosz Cirocki                                                    fot. Bartosz Cirocki


                                                                                                                                                                                       

Czytaj więcej

Rowerowe Kartuzy – zbieraj kilometry i pomagaj!

Gmina Kartuzy wspólnie z Fundacją Ekologiczną Arka organizuje kampanię, w której zachęca wszystkich do porzucenia samochodów na rzecz jednośladów. Zyskujemy wówczas podwójnie – dbamy o powietrze i pracujemy nad kondycją fizyczną. Dodatkowym bonusem jest możliwość wygrania roweru, który Gmina przekaże wybranej, przez siebie, jednostce. Zasada jest prosta: wsiadamy na rowery, wyjeżdżamy odpowiednią, dla siebie, ilość kilometrów, które następnie wpisujemy w kalkulator kilometrów dostępny na stronie www.rowerpomaga.pl Po wpisaniu ilości kilometrów należy wybrać cel szczegółowy (tj. rozwinąć z listy) pn. Rowerowe Kartuzy – zbieraj kilometry i pomagaj! Po wyjeżdżeniu wspólnie 20.000 km Gmina Kartuzy otrzymuje rower.
W tym roku zdecydowaliśmy, że wygrany rower zostanie przekazany Klubowi Stołówka, który działa, przy Parafii Św. Michała Archanioła w Kiełpinie. Akcja trwa do 30 października 2016 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i prosimy o pomoc w zdobywaniu kilometrów.

 

Czytaj więcej

III Parafialny Festyn Rodzinny i I Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Quis ut Deus

3 lipca 2016r. odbył się III Parafialny Festyn Rodzinny i towarzyszący mu, I Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Quis ut Deus. W tym roku Stowarzyszenie KIEŁPIE, miało przyjemność współorganizować te przedsięwzięcia, wpisujące się w kalendarz obchodów 775-lecia Kiełpina.

 

          

Czytaj więcej

Zapraszamy na pierwszy bieg pamięci ks. Antoniego Arasmusa

W ostatnią sobotę września główną ulicę Kiełpina, ul. Długą, opanuje tłum kilkuset biegaczy! A wszystko za sprawą 1 edycji Biegu Arasmusa, który odbędzie się 24 września na dystansie 5 kilometrów.

Czytaj więcej

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Kiełpie"

Zarząd Stowarzyszenia "KIEŁPIE" informuje, iż dnia 21.06.2016r., o godz. 20.00, w salce kominkowej, pod plebanią w Kiełpinie, odbędzie się doroczne Zwyczajne Walne Zebranie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

Czytaj więcej