Aktualności

I WYJAZD DO TEATRU „MINIATURA”

2 grudnia 2017r. zorganizowaliśmy mikołajkowy wyjazd do Teatru Miniatura na spektakl pt.: „Magiczne Święta Malwiny”, w którym uczestniczyły dzieci z Kiełpina.

Czytaj więcej

IV Rodzinny Festyn Parafialny

18 czerwca 2017 roku w Kiełpinie, odbył się IV rodzinny Festyn Parafialny, który współorganizowaliśmy z Parafią pw. Św. Michała Archanioła. Jako impreza towarzysząca festynowi, odbył się II Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Quit ut Deus”.

Zespoły, które brały udział:
1. Schola św. Anny - Sulęczyno
2. Melodyjka - Kiełpino
3. Niebiańskie Dzieci - Somonino
4. Schola Pater Noster - Przodkowo
5. Pax Domine – Sierakowice

Laureatem, zdobywcą głównej nagrody, została Schola Pater Noster z Przodkowa.

  

Czytaj więcej

10 LAT STOWARZYSZENIA „KIEŁPIE”

7 czerwca 2017r. odbyło się doroczne, Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „KIEŁPIE”. W tym roku było wyjątkowe. Oprócz „zwyczajnych” formalności sprawozdawczych, świętowaliśmy 10-tą rocznicę zawiązania się naszej organizacji.
Z tej okazji, Zarząd pragnie podziękować w pierwszej kolejności tym, którzy tworzą „KIEŁPIE” od początku. Są, działają i wspierają!


Dziękujemy też, wszystkim, którzy kiedykolwiek „przewinęli” się przez listę obecności : byłym członkom, wolontariuszom i pracownikom.
Ślemy ukłony w stronę partnerów, przede wszystkim: Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Kiełpinie, Sołectwa Kiełpino i Kręgu Arasmusa, bez których nasza pasja, jaką jest Stowarzyszenie, nie miałaby szans tak długo się urzeczywistniać.
Dziękujemy również sponsorom, którzy wspierali materialne Stowarzyszenie „KIEŁPIE” w przeciągu tych dziesięciu lat. Gdyby nie Wasza wrażliwość na potrzeby społeczne, nasze inicjatywy i projekty byłyby tylko pomysłem i pozostały w sferze marzeń.
DZIĘKUJEMY!!!

Czytaj więcej